Лаванда: користь та сфери застосування

Лаванда – універсальний  спосіб заспокоїтися. Допомагає при безсонні, неспокої. Заспокійлива дія лаванди настільки сильна, що її застосовують і при тривожних розладах. І звичайно ж лаванда – відмінний помічник в антистресових масажах.

Багато мандрівників возять із собою лавандовий спрей або олію. Це універсальний засіб, щоб заспокоїться і добре спати в будь-яких умовах. Пара крапель на подушку і прекрасний сон забезпечений.

У багатьох лаванда асоціюється зі старшим поколінням. Але цей факт ще раз доводить, що лаванда – працює.

Інші сфери застосування лаванди

Суху лаванду можна додавати в каву. Зараз це дуже популярний напій. Для кави краще використовувати або сухі квіти, або лавандові сиропи.

Мало хто знає, що лаванда є антисептиком. Відмінний протизапальний і протигрибковий засіб.

Допомагає від головних болів, тому замість таблетки можна випити лавандового чаю.

Також жінкам лаванда може допомогти від періодичних болів.

Косметика з лавандою збагачена антиоксидантами, тому вона не тільки заспокоює, але і уповільнює старіння і вплив вільних радикалів.

Лаванда допомагає при боротьбі з лупою. Скорочує випадання і стимулює ріст волосся. Лавандовий шампунь – гарний вибір, особливо для вечірнього застосування.

Важливий аспект у використанні лаванди – це в першу чергу жіноче масло, оскільки в ньому підвищений вміст естрогенів. Хлопчикам краще не використовувати.

Товари з Лавандою

Товари з Лавандою в магазині mandala.kyiv.ua:

А також багато інших цікавих пропозицій. Обирайте корисне!


RussianUkrainian