ImmunForce (ІмунФорс)

395.00865.00

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Фітопрепарат, біологічно активна харчова добавка

Даний препарат призначається для зміцнення імунітету як маленьких дітей, так і дорослих, у тому числі літніх людей. Незамінний у період із осені до весни.

Основні властивості:

Імунітет – є складним механізмом, що включає в себе цілу низку процесів, які відбуваються не лише на рівні слизової оболонки дихальних шляхів, але і в кишечнику, порожнистих органах, крові та кісному мозку, тобто охоплює всю функціональну систему організму.

Саме тому при розробці формули стояло завдання створити якісний препарат, який би м’яко стимулював імунну систему, не викликаючи її гіперактивності (оскільки гіперактивність призводить до запалень). Препарат можуть приймати люди із автоімунними захворюваннями. Не викликає звикання.

Показання для застосування:

  • період сезонних вірусів та епідемій
  • подорожі в інші кліматичні зони
  • фізичне виснаження
  • контакт з інфікованими людьми
  • схильність організму до застудних та інфекційних захворюваньСклад:

Ехінацея бліда (Echinacea pallida), екстракт хріну звичайного (Armoraciae rustica), терміналія чебула (Terminalia chebula), бібхітакі (Terminalia Belerica), амла (Emblica officinalis), куркума довга (Curcuma longa), гуньба сінна (Trigonella foenum-graecum), локриця (Glycyrrhiza glabra), гвоздика (Syzygium aromaticum), женьшень звичайний (Panax ginseng), кориця (Cinnamomum zeylanicum), імбир садовий (Zingiber officinale)

Діючі компоненти:

Ехінацея бліда (Echinacea pallida) – рослина, яка регулює імунну систему, стимулятор інтерферонів.

Екстракт хріну звичайного (Armoraciae rusticana) – розріджує слиз та видаляє з організму застійні явища надлишкових слизу та рідини, стимулює систему травлення.

Трифала – терміналія чебула (Terminalia chebula), бібхітакі (Terminalia Belerica), амла (Emblica officinalis) – найвідоміший аюрведичний засіб, потужний антиоксидант, омолоджуючий засіб, стимулятор імунної системи, витамінна «бомба». Кожна з рослин має широкий спектр дії на імунну систему – на інтерферони та на імуноглобулін. Підвищують здатність організму до опору хворобам.

Куркума довга (Curcuma longa) – є бактерицидним та антивірусним засобом.

Гуньба сінна (Trigonella foenum-graecum) – має специфічні імуностимулюючі властивості: впливає на первинний імунітет – слизові оболонки, сприяє виділенню макрофагів при контакті з інфекцією.

Локриця (Glycyrrhiza glabra) – має унікальну властивість стимулювати наднирковики, а через них – нейроендокринні механізми, імунну відповідь зокрема. В даній формулі використаний такий механизм: наднирковики виділяють більше природних стероїдів, стероїди стримують контрольовані імунні відповіді, і таким чином препарат не викликає агресивної дії.

Женьшень звичайний (Panax ginseng) – загальнозміцнюючий засіб, адаптоген, підвищує стресостійкість. При пандемії та епідемії використовується як зміцнюючий засіб.

Гвоздика (Syzygium aromaticum) – ефірна олія, яку містить гвоздика, має бактерицидні та протигрибкові властивості. Посилює здатність організму до опору інфекціям.

Кориця (Cinnamomum zeylanicum) та імбир (Zingiber officinale) – нормалізує ферментативні функції организму. З бактеріями та вірусами бореться не лише імунітет, але й середовище травного тракту. За нормальної ферментативної активності бактерії знищуються в травному тракті.


Форма препарату:

Вегетаріанські капсули з целюлози

Дозування:

Для дорослих – по 2 капсули 3 рази на день.

Дітям 12–18 років – по 1 капсулі 3 рази на день.

Час приймання:

Під час епідемії – 3 рази на день по 2 капсули,

для профілактики – 1 раз вранці по 2 капсули.

Краще приймати через годину після їжі, запивати теплою водою.

Перший ефект:

Ефективно при профілактичному та тривалому прийманні.

Тривалість курсу:

З осені до весни.

Поєднання з іншими препаратами:

LUNGVITAL – вживається, коли вже є захворювання легень та бронхів.

COLDFORTE – при захворюваннях верхніх дихальних шляхів.

Разом із IMMUNFORCE сприяє швидкому одужанню.

Протипоказання:

Не рекомендуєтся вживати вагітним жінкам в період першого триместру.

Примітки:

Зберігати у місці, недоступному для дітей.

Харчова добавка не замінює збалансованої дієти та здорового способу життя.

Кількість в упаковці:

3 варіанти ємності – по 180, 84 та 42 капсули

Термін зберігання:

2 роки за умови зберігання в сухому темному місці

Додаткова інформація

Ємність

180 капсул, 42 капсули

RussianUkrainian