BeOptimist (БіОптиміст)

395.00835.00

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Фітопрепарат, біологічно активна харчова добавка

Депресія  – розповсюджене явище в сучасному світі. Причин її виникнення дуже багато. Високе навантаження, фактори стресу, інформаційний тиск, малоактивний спосіб життя, харчування замінниками їжі, самотність, віртуальний спосіб життя – ці та інші фактори викликають психічні та психологічні розлади, які впливають на функціонування організму в цілому.

Основні властивості
Формула цього унікального препарату складається з 18 рослин, кожна з яких впливає особливим чином. Комплексна дія усіх компонентів є аналогічною до механізму найсучасніших сильнодіючих антидепресантів, але при цьому препарат не має побічної дії. Фітопрепарат BEOPTIMIST допомагає подолати депресію, позбавитися почуття неспокою та страху. Можна вживати як для лікування, так і для профілактики

 

Показання для застосування
– депресія
– стреси

– нервове перенапруження
– синдром хронічної втоми

–  апатія

–  робота в жорстких часових межах

– тривожні стани, страхи

– психічне та духовне виснаження


Склад:

Родіола рожева (Rhodiola rosea), індійський щитолисник (Centella asiatica),  бакопа моньє (Bacopa monnieri), гінкго дволопатеве (Ginkgo Biloba), женьшень звичайний (Panax ginseng), нардостахіс великоквітковий (Nardostachys jatamansi), елеутерокок колючий (Eleutherococcus senticosus), сить бульбоноса (Cyperus rotundus), амла (Emblica officinalis), терміналія чебула (Terminalia Chebula), бібхітакі (Terminalia Belerica), Нигелла посівна (Nigella sativa), чабрець садовий (Thymus vulgaris), гвоздика (Caryophyllus aromaticus), кориця китайська (Cinnamomum cassia), кардамон справжній (Elettaria Cardamomum), туласі (Ocimum sanctum).

 

Діючі компоненти:
Родіола рожева
(Rhodiola rosea) має, з одного боку, седативну, заспокійливу дію на нервову систему, а з іншого – зміцнює її, надає бадьорості, радості, сили, врівноважує стан. Зазвичай седативні засоби пригнічують нервову систему, але ця рослина не має такого ефекту.
Індійський щитолисник  (Centella asiatica) – ця аюрведична рослина використовується як засіб, що стимулює обмін речовин у мозку, має специфічні ноотропні властивості – покращує метаболізм, розширює капіляри, зміцнює нервову систему.

Бакопа моньє (Bacopa monnieri) це також аюрведична рослина, дія якої є подібною до щитолисника азійського. Але окрім цього, має унікальну властивість викликати радість, блаженство. При цьому дана рослина не є транквілізатором або допінгом.
Гінкго дволопатеве (Ginkgo Biloba) – покращує метаболізм кори головного мозку та підкіркових структур. Покращує обмінні процеси, прискорює забезпечення кровообігу, завдяки чому підвищується вироблення певних нейротрансмітерів.

Женьшень звичайний (Panax ginseng) – в певній дозі не викликає надмірного збудження, зміцнює організм, має загальний тонізуючий ефект. Є адаптогеном, допомагає адаптуватися до стресу.

Нардостахіс великоквітковий (Nardostachys jatamansi) – рослина сімейства валеріанових, але, на відміну від валеріани, не має гальмуючих властивостей. В даній формулі нардостахіс використовується для компенсації тонізуючої дії інших компонентів, щоб не викликати у людини перезбудження.
 Елеутерокок колючий (Eleutherococcus senticosus) – має загальнозміцнюючу дію, покращує обмін речовин не лише організму в цілому, а й мозку, є адаптогеном.
 Сить бульбоноса (Cyperus rotundus) – в даному препараті має дію, що покращує травлення, процес всмоктування, нормалізує тонус травного тракту.

Амла (Emblica officinalis) – є джерелом вітаміну С, потужний антиоксидант, що є важливим для виснаженого головного мозку.

 Терміналія чебула (Therminalia Chebula) – у сполуці з амлою та бібхітаки складає композицію трифали – основного омолоджуючого засобу в Аюрведі.  В даній формулі ці речовини омолоджують та зміцнюють тканини мозку.

Нигелла посівна (Nigella sativa) – джерело природніх гормонів, живить кору наднирників, стимулює вироблення адреналіну, норадреналіну, допамину.

Чабрець садовий (Thymus vulgaris) – розріджує надмірний слиз, який накопичується у пазухах голови, и таким чином полегшує доступ кисню до мозку.

Гвоздика (Caryophyllus aromaticus) – має дію, подібну до чабрецю.

Кориця китайська (Cinnamomum cassia) – сприяє травленню, покращує відтік жовчі.

Кардамон справжній (Elettaria Cardamomum) – має стабілізуючий вплив на блювотний та вестибулярний центри. Має освіжаючу дію на мозок, надає відчуття ясності.

Туласі (Ocimum sanctum) – сатвічна рослина, що допомагає розрідженню слизу і є стимулятором процесів самоочищення у мозку.

 

 

 

Форма препарату:

Вегетаріанські та/або желатинові капсули

Дозування:

Дорослим рекомендовано приймати по 2 капсули 2 рази на день.

Дітям у віці 12–18 років – по 1 капсулі 3 рази на день. Запивати теплою водою.

Час приймання:

Зранку та в обід, незалежно від їжі. Ввечері вживати не бажано, оскільки препарат може впливати на сон.

Перший ефект:

Через 3 дні, стійкий ефект настає через 3 тижні.

Тривалість курсу:

Для профілактики рекомендується приймати протягом 3 тижнів, потім робити перерву в 3 тижні.

При лікуванні потрібно вживати  до повного зникнення симптомів, зазвичай це триває 1,5–2 місяці.

Протипоказання:

Не рекомендується вживати вагітним жінкам в період першого триместру.

Примітки:

Зберігати у місці, недоступному для дітей.

Харчова добавка не замінює збалансованої дієти та здорового способу життя.

Кількість в упаковці:

3 варіанти ємності – по 180, 84 та 42 капсули

Термін зберігання:

2 роки за умови зберігання в сухому темному місці

Додаткова інформація

Ємність

180 капсул, 42 капсули

RussianUkrainian