Аромапалички. Для чого їх використовують та як обрати аромат

Ароматичні палички або пахощі – це тонка паличка з ароматною субстанцією. Для того, щоб палички задимили їх потрібно підпалити.

Існує кілька варіантів аромапалочок:

 • класичні індійські аромапалички на дерев’яній основі;
 • короткі індійські аромапалички, безосновні;
 • японські безосновні палички (без дерев’яної основи), вся паличка складається з ароматною субстанції. Мають більш тонкий аромат без запаху горілої деревини. Троши ширші за звичайні палички, тому потребують окремого тримача, чи підставки.
 • Також існують пахощі у вигляді конусів.

Речовина, яка наноситься на паличку, має натуральне походження і складається з подрібнених трав і ефірних олій.

Ароматичні палички – це безвідходний натуральний продукт (zero-waste), якщо не бради до уваги пакування.

 

Тримачі для аромапалочок

Для використання аромапалочок потрібно придбати спеціальний утримувач. Найпопулярніші і практичні – це “лижи” довгасті блюдця з отвором для аромапалички. Вигода в тому, що весь попіл від палички падає на лижу, на відміну від більш дрібних тримачів у вигляді фігурок.

Види власників для паличок:

 • Дерев’яна лижа – самий практичний і недорогий варіант.
 • Металева лижа – той же функціонал, що і у дерев’яній підставки, але в більш красивому виконанні.
 • Кам’яні фігурки у вигляді слонів, чи в інший індійській символіці.
 • Бронзові фігурки з отворами для паличок
 • Вежі чи башти для аромапалочок – бувають дерев’яні і металеві.
 • Пенали для аромапаличок (коробочка для зберігання аромапалочок), часто з “лижею” на кришці – дуже красиво і зручно.
 • Мініатюрні тримачі у вигляді квіток або свічників.
 • Мініатюрні тримачі з великим отвором для японських аромапаличок.

На відкритому повітрі аромапалички можна увіткнути в землю.

У приміщенні можна використовувати горщики з землею. Не рекомендуємо встромляти аромапалички в вазони з живими рослинами, оскільки квіти від такого сусідства можуть загинути.

Для чого використовуються Аромапалички

Ароматичні палички міцно асоціюються з Індією і езотерикою. Тому аромапалички – це завжди гарна ідея для тих людей і організацій, які працюють в цій сфері. Вони створюють атмосферу і настрій на практику.

Не всі люди люблять або можуть виносити аромапалички, тому в їх використанні в громадському місці потрібно бути вкрай чемними, бо в момент, коли ви отримуєте задоволення хтось може страждати через запах.

На своїй батьківщині в Індії аромапалички часто несуть практичну функцію “освіжувача повітря” або створення приємної атмосфери в прямому сенсі цього слова. Аромапалички здатні перебити інші запахи.

Оскільки у аромапалочок багато різних запахів, то їх використовують і в якості ароматерапії.

Ароматичні палички відносять до стихії повітря і їх запалюють в магічних практиках, якщо хочуть активувати цю стихію для ритуалів.

Також в езотериці вважається, що аромапалички здатні нівелювати негативний вплив інших людей, вбережуть від енергетичного вампіризму. Часто можна зустріти, що майстер запалює свічку або аромапалички і розміщує її між собою і клієнтом. В такому випадку обидва знаходяться в безпеці від негативного впливу один на одного.

Ароматичні палички широко використовуються в ритуалах Азії. Їх запалюють в храмах як підношення богам, а також їх часто використовують на могилах як підношення людям, що покинули цей світ. Аналогічну функцію в Україні виконують Квіти, свічки та цукерки. Як правило в землю встромляють три задимлених палички. Саме через цей ритуал китайські палички для їжі категорично не можна встромляти в їжу. Така поведінка вважається образливою в Китаї, Кореї та Японії.

Застосування аромапаличок дійсно широке!

Аромати та їх дія

Існують аромапалички як з чистими ароматами, так і зі спеціальними сумішами, що мают конкретну мету.

Ароматичні палички з чистими Ароматами

Лаванда – має заспокійливу дію, є иммуностимулятором і в той же час благотворно впливає на серцевий ритм і артеріальний тиск. Вважається антидепресантом. Допоможе набуттю гармонії.

Сандал – популярний і нейтральний запах, відносять до Місячних ароматів. Сприяє сновидіньям, розвитку інтуїції, позитивно впливає на творчість. Допомагає при безсонні і печалі.

Лотос здатний як тонізувати, так і заспокоїти, позбавляє від занепокоєнь і болів, очищає, омолоджує, добре впливає на серце і при цьому може виступати афродизіаком.

Троянда – аромат відносять до планети Венера і він сприяє молодості, удачі, любові, чуттєвості і в той же час гарний для медитації та особистісного зростання. Роза здатна наповнити силами, підвищити бажання працювати, надихнути на нові звершення.

Мірт – символ слави, любові, добрих намірів при цьому здатний заспокоїти. Також мирт вважається афродизіаком. Планета – Венера.

Мірра (Gugul) затребуваний в ритуалах, відновлює ауру, позбавляє від страждань, відновлює гідність, допомагає стати самодостатнім.

Шавлія (Jagannath) – аромат мудрості, зрілості, самодостатності, відновлює ауру і допомагає боротися зі шкідливими звичками, знімає напругу і втому.

Вербена – жіночий аромат, афродизіак, який має позитивний вплив на жіноче здоров’я. Добре впливає на регенерацію тканин. Відновлює тонус після спорту або інших фізичних навантажень.

Жасмин – це успіх і любовні пригоди. Активує сили людини, фантазію і творчість. Допоможе впорається з лінню і прокрастинацією.

Бергамонт має відношення до Сонця. Здатний активувати творчість, нові ідеї та починання, наповнює життєвими силами. Допоможе перейти від зневіри до творення.

Ялівець – ще один дар Сонця і дає його силу і захист, сприяє успіху і процвітанню. Допомагає побачити все в правильному світлі, розпізнати проблему і вирішити її. Усуває руйнівні емоції і допомагає стати гармонійною людиною.

Базилік – запах оптимістів, добре впливає на пам’ять і допомагає побороти комплекси.

Лемонграс наповнить енергією, принесе в життя ноту свіжості, позбавить від втоми, підвищить працездатність, поліпшить пам’ять і концентрацію. Гарний для планування і самоаналізу.

Сосна – найантипесимістичніша олія. Якщо ви хочете пред’явити собі нові вимоги, взяти новий рубіж, то запах сосни дуже в цьому допоможе. Краща олія для керівників. Допомагає приймати рішення і мислити стратегічно. Відмінно працює з усуненням установок і налаштовує оптимістично до життя.

Кипарис добре заспокоює і допомагає у важкі часи. Він допомагає пережити прихильність долі і важкі випробування. Прекрасно балансує емоційні хвилі.

Опіум добре впливає на інтуїцію і самопізнання.

Кокос з одного боку наводить на думки про відпочинкок та гедонізм, а з іншого вважається афродизіаком.

Янтар – відмінний засіб при стресі, допомагає зняти головний біль. Також благотворно впливає на жіноче здоров’я.

Nag Champa – аромат любові, поезії. Вважається храмовим ароматом і часто використовується у вигляді підношень божествам.

Складні аромати

Ароматичні палички спеціальні (суміші ароматів) для:

 • Позбавлення від занепокоєнь: Anti Stress;
 • Медитації: Meditation;
 • Фінансового успіху: Gold Rain, Good Fortune, Silver Rain;
 • Виконання бажань: Three Wishes;
 • Для будинку: Clean House.

Але, звичайно, краще вибирати ті аромати, які вам подобаються, які надихають і радують. Вибір Серцем завжди вдалий.

Нагадуємо, що аромапалички можна купити в наших центрах: Новий Век и Ритми Життя у Києві, а також у нашому інтернет-магазині.


RussianUkrainian